Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Nasady kominowe » Nasady kominowe typu " Strażak "
KATEGORIE
Kontakt
  • SPRZEDAŻ I MAGAZYN

    MEGABLACH
    Ul. Grabiszyńska 233 CD
    53-234 Wrocław

  • E-mail:biuro@kominypolska.pl
  • Telefon784 188 874
  • Godziny działania sklepuod pon - piąt. 8.00 - 16.00

Nasady kominowe typu " Strażak "

Stosuje się je po to, aby usprawnić ciąg powietrza, dlatego też wybór odpowiedniej nasady kominowej typu strażak jest bardzo ważne. Najczęściej używa się ich do urządzeń stałopalnych, czyli takich, przy których czyszczenie przewodów z sadzy wykonuje się w ciągu roku przynajmniej kilka razy. Ich zastosowanie daje łatwy dostęp do przewodów i co najważniejsze zabezpiecza przed odwróceniem ciągu.

Zastosowanie nasad kominowych pozwala zachować właściwy poziom wentylacji, dzięki czemu powietrze wewnątrz budynku jest czyste, a prawdopodobieństwo zawilgocenia ścian ograniczone do minimum.

W naszym asortymencie dostępne są modele kwasoodporne tradycyjne, z łożyskiem zewnętrznym oraz z kogutem. Wszystkie z nich skutecznie wspomagają ciąg, dzięki temu, że wytwarzają podciśnienie w momencie, gdy wiatr owiewa nasadę. W następstwie czego ustawia się ona zgodnie z kierunkiem wiatru, jednocześnie osłaniając otwór kominowy. Klientom oferujemy również podstawy kwasoodporne typu strażak oraz podpory przejściowe, które dostępne są w różnych rozmiarach i atrakcyjnych cenach.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje

Nasady kominowe - strażak kominowy

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór nasad, które są powszechnie stosowane przez właścicieli domów jednorodzinnych, ale także obiektów użytkowych. Modele typu Strażak, które oferujemy zostały podzielone na cztery podkategorie, znajdziesz wśród nich te na tulei, z przejściem, z łożyskiem gr. 0,6 mm oraz z łożyskiem gr. 1,0 mm.
 
Nasady kominowe typu Strażak na tulei swoje zastosowanie znajdą w przypadku wylotów ze zbyt małym przekrojem lub zbyt krótkim przewodem. Natomiast model z przejściem, podobnie jak tradycyjny doskonale sprawdzi się przy wspomaganiu ciągu oraz zabezpieczeniu go przed opadami atmosferycznymi. Klientom oferujemy również modele z łożyskiem o wielkości 0,6 lub 1,0 mm, które stanowią doskonałą alternatywę dla tych tradycyjnych. Dzieje się tak, ponieważ wykazuje on większą wrażliwość na działanie wiatru, jest to efekt tego, że podczas obracania występuje mniejsze tarcie.
 
Doskonale rozumiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby, które w dużej mierze są zależne od usytuowania budynku, na którym taka nasada jest montowana, dlatego też w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
Copyright © KominyPolska.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-Shop.dev
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu